انجمن کلیمیان تهران
   

برگزاری مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در کنیسای یوسف‌آباد

   

 

خرداد 1401

به مناسبت سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، مراسم دعا و نیایش مطابق روال هرساله با حضور جمعی از کلیمیان و مسئولین ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) در روز دوشنبه مورخ ۹ خرداد ۱۴۰۱ در کنیسای یوسف‌آباد تهران برگزار شد.

جناب حاخام دکتر یونس حمامی لاله‌زار (رهبر دینی کلیمیان ایران)، دکتر همایون سامه‌یح (نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی و رییس انجمن کلیمیان تهران)، برخی از اعضای هیات مدیره انجمن کلیمیان تهران و تعداد دیگری از اقشار مختلف و فعالین اجتماعی کلیمیان در این برنامه حضور داشتند.

این مراسم با حضور سردار محمد رضا موحدی (رییس کمیته ادیان الهی ستاد بزرگداشت امام) حجت‌الاسلام علی‌زاده (جانشین رییس)، مهندس رضایی یزدی (از اعضای کمیته ادیان الهی) همراه بود.

از طرف جامعه کلیمیان، جناب حاخام دکتر یونس حمامی لاله‌زار، دکتر همایون سامه‌یح و مهندس امید محبتی مقدم (نایب رییس دوم و مدیر روابط عمومی انجمن کلیمیان) به ایراد سخرانی پرداختند.

هنرمندیِ نوجوان جامعه کلیمیان، یوُکاود (یوخود) گیدانیان نیز بخش دیگری از این مراسم بود که مثل همیشه مورد توجه و تشویق حضار قرار گرفت. در این برنامه که اجرای آن برعهده بهادر میکائیل بود، از سوی ستاد بزرگداشت ارتحال امام از بیژن آصف (نماینده انجمن در ستاد بزرگداشت و عضو هیات مدیره) به عنوان نماینده برتر تشکر و قدردانی شد.

در ادامه تصاویر مربوطه، تقدیم شما خوبان می شود.

●○●○●○●○●○●○●○●
روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران


 


  ‌ 

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید