انجمن کلیمیان تهران
   

جشن تقدیر از دانش‌آموزان ممتاز کلیمی سال تحصیلی 88-87

   

3-6  آبان  88


مراسم تقدیر از دانش‌آموزان ممتاز یهودی امسال در روزهای سوم تا ششم آبان‌ماه در محل تالار محبان انجمن کلیمیان تهران برگزار شد.
این جشن به‌همت و تلاش هیئت‌مدیره‌ی دوره‌ی هفدهم و اعضای خانه‌ی جوانان یهود تهران با حمایت انجمن کلیمیان تهران در مقاطع دبستان، راهنمایی، دبیرستان و پیش‌دانشگاهی با حضور نماینده‌ی محترم ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی، اعضای هیئت‌مدیره‌ی انجمن کلیمیان تهران و فرهنگیان، دبیران مدارس و اعضای انجمن‌های اولیا و مربیان مدارس برگزار شد و طی آن از 600 دانش‌آموز ممتاز کلیمی در تهران و شهرستان‌ها تقدیر به عمل آمد، 60 درصد از این تعداد در مدارس کلیمی مشغول به تحصیل بودند. هم‌چنین دانش‌آموزانی که در سایر زمینه‌های علمی پیشرفت داشتند معرفی و از آنان تقدیر ویژه به عمل آمد.
مقدمات این مراسم در شهریور ماه فراهم آمد و تا چند روز قبل از اجرای اولین شب برنامه ادامه داشت با همکاری اعضای خانه‌ی جوانان صورت گرفت.
ثبت‌نام دانش‌آموزان طبق روال هرساله از اول شهریورماه در محل کتابخانه‌ی انجمن کلیمیان انجام شد و تا نیمه اول مهرماه ادامه داشت.
زیر گروه نوجوانان خانه‌ی جوانان نیز در کنار دیگر اعضای این سازمان حضور فعال در این برنامه داشت و مسئولیت اجرای این مراسم را در 4 شب به عهده گرفت. 

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید