انجمن کلیمیان تهران
   

جشن تقدیر از دانش‌آموزان ممتاز کلیمی سال تحصیلی 89-88

   

2 آبان  1389

مراسم تقدیر از دانش‌آموزان ممتاز یهودی امسال در روزهای دوم تا پنجم آبان ماه در محل تالار محبان انجمن کلیمیان تهران برگزار شد.
این جشن به همت و تلاش هیئت مدیره‌ی دوره‌ی هجدهم و اعضای خانه‌ی جوانان یهود تهران با حمایت انجمن کلیمیان تهران در مقاطع دبستان، راهنمایی، دبیرستان و پیش‌دانشگاهی با حضور نماینده‌ی محترم ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی، اعضای هیئت مدیره‌ی انجمن کلیمیان تهران و فرهنگیان، دبیران مدارس و اعضای انجمن‌های اولیا و مربیان مدارس برگزار شد و طی آن از 600 دانش‌آموز ممتاز کلیمی در تهران و شهرستان‌ها تقدیر به عمل آمد. همچنین از دانش‌آموزانی که در سایر زمینه‌ها پیشرفت داشتند تقدیر ویژه به عمل آمد.
مقدمات این مراسم در شهریور ماه فراهم آمد و تا چند روز قبل از اجرای اولین شب برنامه ادامه داشت که با همکاری اعضای خانه‌ی جوانان صورت گرفت.
ثبت‌نام دانش‌آموزان طبق روال هر ساله از اول شهریور ماه در محل کتابخانه‌ی انجمن کلیمیان انجام شد و تا 9 ماه ادامه داشت.
زیرگروه نوجوانان خانه جوانان نیز در کنار دیگر اعضای این سازمان حضوری فعال در این برنامه داشت و مسئولیت اجرای این مراسم را در 4 شب به عهده گرفت.
اعضای خانه جوانان مراتب سپاس خود را از هیئت مدیره انجمن کلیمیان تهران و پرسنل کتابخانه مرکزی کلیمیان ایرج عمرانی و لیندا لوی‌شوقی ابراز کردند. 

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید