انجمن کلیمیان تهران انجمن کلیمیان تهران
   

ابراهيم ميشاعليان 

   

اندازه نوشتار:

 اردیبهشت  1380

گفتگو با :مربی كلیمی تیم دوچرخه سواری استان تهران
ابراهیم میشاعلیان متولد سال 1344 در اهواز است كه فعالیت ورزشی را از نوجوانی آغاز و در پی بدست آوردن مقام‌هی قهرمانی پی در پی در مسابقات داخلی و خارجی، هم اكنون در سمت مربیگری تیم تهران فعالیت داشته و داری كارت مربیگری بین المللی می‌باشد. آقی میشاعلیان داری موفقیت‌هی چشمگیری بوده كه از جمله كسب مقام قهرمانی كشور در سال 1362 در رشته انفرادی و پیروزی‌هی بسیاری در رشتة‌ تیمی دوچرخه سواری بوده است. از فعالیت‌هی دیگر شركت در مسابقات آسییی در سال 1376 است كه یشان مقام داوری این مسابقات را بر عهده داشته‌اند. از آخرین پیروزی‌هی یشان كسب مقام قابل توجه تیمی در مسابقات بین المللی آذربیجان (جام اقتدار) بوده كه در اردیبهشت امسال با شركت هفت تیم خارجی و هفت تیم داخلی برگزار شده و قابل ذكر است كه این پیكارها از مهمترین مسابقات دوچرخه سواری آسییی می‌باشد.
میشاعلیان در گفتگو با مجله بینا داشته می‌گوید: «بری من شركت كردن در مسابقه مهمتر از كسب مقام است و پیروزی در درجه بعدی قرار دارد، مهم روابط دوستانه است كه برخورد ورزشكاران و مسئولان با بنده بسیار خوب و صمیمی است و دوستی حرف اول در همكاری و پیروزی می‌باشد».
وی به خاطر شركت در مراسم مذهبی كلیمیان از شركت در چندین مسابقه صرفنظر كرده است.
از این مربی دوچرخه سواری می‌خواهیم كه روند اجریی یكی از مسابقات ر برای خوانندگان شرح دهد. «شانزدهمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی آذربیجان (جام اقتدار) از 21 الی 28 اردیبهشت با شركت تیم‌هی داخلی و خارجی شامل 80 دوچرخه سوار به مسافت 1100 كیلومتر و در 8 مرحله برگزار شد. این مسابقات زیر نظر فدراسیون دوچرخه سواری و اتحادیه دوچرخه سواری جهانی قرار داشت و مربیگری تیم تهران به عهده من بود.
هر مرحله از این مسابقات شامل پیمودن فاصله بین در شهر است كه هر مرحله در یك روز انجام می‌شود. خط سیر مسابقه چنین بود، تبریز، میانه، مراغه، مهاباد، ارومیه، شرفخانه، جلفا، مرند و تبریز.
در طول مسیر هر مرحله در هر 50 كیلومتر، یك خط امتیازی قرار دارد كه نفرات اول تا چهارم امتیاز می‌گیرند و نفر برتر از نظر امتیاز، «پیراهن امتیازی» بر تن می‌كند. همچنین در مرتفع‌ترین نقطه جاده‌ها، « خط كوهستان» را بر تن می‌كند. ورزشكاری كه زمان رسیدن او به خط پیان كمتر از سیرین باشد. «پیراهن طلیی» بر تن می‌كند.
كاروان این مسابقات شامل 4 خودرو داوران، 4 خودرو پلیس، 2 موتور سوار پلیس، 4 آمبولانس و جمعا 350 نفر پرسنل تور بود.
تیم تهران در این مسابقات مقام پنجم تیمی را كسب كرد».
ابراهیم میشاعلیان، ضمن تشویق جوانان علاقمند به پیگیری جدی این ورزش، آمادگی خود ر برای همكاری در این رشته در باشگاه ورزشی گیبور برای همكیشان كلیمی اعلام نمود. 

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید