انجمن کلیمیان تهران
   

مراسم تقدیر از دبیران دینی مدارس و کنیساها در تالار خراسانیها برگزار شد

   

تیر93
 

دکتر سامه یح نجف آبادی در مراسم تجلیل از معلمین  سخنرانی دبیران دینی مدارس و کلاس‌های تابستانی مستقر در کنیساها، همواره از ارزشمندترین عناصر در آموزش فرایض دینی یهود به کودکان و نوجوانان جامعه ما هستند، که با وجود مشکلات فراوان، این امر را در حد توان به نحو احسن انجام می‌دهند. انجمن کلیمیان تهران در سال ‌های گذشته ضمن تشکیل سمینارهای دوره‌ای در بازآموزی و ارتقاء سطح دانش این دبیران فعالیت‌هایی را انجام داده است که با همت این عزیزان، شاهد بهبود وضعیت آموزش دینی در سال‌های اخیر بوده‌ایم.
در مراسم تقدیر از دبیران دینی که در تاریخ سه شنبه دهم تیر ماه 93 برگزار شد، جناب هاراو یهودا گرامی و حاخام دکتر یونس حمامی لاله زار ضمن معرفی دبیران و تقدیر از زحمات ایشان به سخنرانی پرداختند و از جناب آقای رحمن دلرحیم نیز به عنوان دبیر پرسابقه و ارزشمند تشکر خاص به عمل آمد و تندیس یادبودی خدمت ایشان اهداء گردید. همچنین از آقای یوسف ستاره‌ شناس به عنوان چهره فرهنگی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
آقای ابراهیم سعیدیان شاعر ملی و هنرمند یهودی نیز شعری را که در مدح معلم سروده بودند اجرا نمودند که با استقبال و تشویق حاضرین روبرو گردید.
در این مراسم دکتر همایون سامیح رئیس انجمن کلیمیان در سخنانی ضمن تقدیر از معلمین عزیز، آمادگی خود را جهت کمک در بهتر شدن وضعیت آموزشی و فرهنگی جامعه اعلام نمودند و متعاقباً مسئولین فرهنگی جامعه آقایان : دکتر سلیمان کهن صدق، دکتر فرزین فرنوشی، دکتر رامین لاله‌پور سخنانی ایراد و سپس تنی از چند از معلمین نیز بیاناتی را اظهار داشتند.
در پایان نیز هدایایی به رسم یادبود به دبیران دینی و معلمین تلمود تورای کنیساها اهدا گردید.
انجمن کلیمیان، امیدوار است که این برنامه همچنان هر ساله با دستاوردهای بهتر و شکوفایی استعدادهای جامعه تداوم یابد و شاهد پیشرفت کودکان و نوجوانان عزیزمان در امر مهم فراگیری فرایض دینی یهود باشیم.

 

استاد رحمن دلرحیم بعنوان معلم ویژه لوح تقدیر دریافت کردند

دکتر همایون سامه یح و آرش آبایی در تجلیل از آقای حمامی رابرت و خانم بخشی و خانم اوهبدکتر رامین لاله پور تقدیر از معلمین عبری

تقدیر دکتر حاخام دکتر حامی لاله زار از آقایان ساسانی و رنگکار معلمین عبریتقدیر دکتر الیاسی از دکتر حاخام حمامی لاله زار رییس اسبق انجمن کلیمیان و نماینده  اسبق کلیمیان در مجلس شورای اسلامی


  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید