انجمن کلیمیان تهران
   

نشست نمایندگان اقلیت ها با ستاد توان افزایی شورای شهر تهران

   

 

مرداد 94
 


روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران اولین نشست نمایندگان اقلیت های مذهبی با ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان-های مردم نهاد شهر تهران، وابسته به کمیسیون فرهنگای و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در روز دوشنبه مورخ 19 مرداد 1394 در محل آن ستاد برگزار گردید.
در این جلسه دکتر الهه راستگو، نماینده شورای اسلامی شهر تهران و رئیس ستاد توان افزایی از آمادگی شورای اسلامی شهر تهران برای تشکیل کارگروه ادیان در این ستاد خبر داد و خواستار برقراری تعاملی مناسب و پیوسته بانمایندگان اقلیت های مذهبی شد.
در این نشست که از طرف انجمن کلیمیان تهران نیز، دکتر همایون سامه یح (عضو هیات مدیره و ریاست انجمن)، مهندس امید محبتی مقدم (عضو هیات مدیره و مدیر روابط عمومی)، مهندس دانیال مرادی (عضو هیات مدیره و مسئول کمیته املاک)، ادموند معلمی (عضو هیات مدیره و مسئول کمیته جوانان) و فرزاد طوبیان (عضو کمیته املاک، بهشتیه و کشروت) حضور داشتند، نمایندگان جامعه کلیمی خواستار همیاری شورای اسلامی شهر تهرانبرای حل پاره ای از مشکلات موجود اشاره شده در جلسه در خصوص جامعه کلیمیان شدند.
در انتهای جلسه نیز دکتر الهه راستگو و جناب آقای منوچهر وثایق از پیگیری موارد مطرح شده خبر داده و نسبت به حل آنها ابراز امیدواری کردند. شایان ذکر است ستاد توان افزایی، مبلغ 50 میلیون ریال بن را برای کمک به به افراد بی بضاعت جامعه اختصاص داد.

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید