انجمن کلیمیان تهران
   

بیانیه انجمن کلیمیان تهران در مورد کتاب «سفر پیدایش» به قلم «سعید پروینی»

   

 

انجمن کلیمیان تهران

با توجه به این که در روزهای اخیر و طی ارسال یک نسخه از کتابی توسط برادران محترم «دانشجویان پیرو ولایت دانشگاه تهران» متوجه پخش این کتاب تحت عنوان «سفر پیدایش» به قلم «سعید پروینی» شده‌ ایم، بدینوسیله به اطلاع هموطنان محترم می‌ رساند :
1 . انتشارات انجمن کلیمیان تهران با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شناسنامه رسمی و قانونی به چاپ می‌ رسد.
2. انجمن کلیمیان تهران هیچ اطلاعی از ماهیت نویسنده کتاب «سعید پروینی» نداشته و ندارد و اصولاً ایشان از همکیشان یهودی نیستند.
3. اصولاً انتشار این نوع کتب بدون مجوز و پخش آن به صورت غیرقانونی و پنهان خود نشانگر نیت پلید انتشاردهندگان آن می‌ باشد که با هدف ایجاد شکاف بین ادیان و برادران و هموطنان عزیز ایرانی صورت می‌ گیرد و این قصه جدیدی نیست.
در پايان اين كه اين جور شیطنت‌ ها براي جامعه كليميان و ملت ايران كهنه شده و نخ‌نما است، منصفانه اين است كه هر ايراني شرافتمندي در هر لباس و موقعيتي خود را موظف بداند در مقابل هجوم تبليغات رسانه‌اي ایستادگی کرده و مخصوصاً تك‌نواز اين اركستر شوم ضد ايراني و برادری و مسالمت برادران هموطن مسلمان با دیگر اقلیت‌ های دینی نباشد.
ما از سنگر ایرانی بودن و دفاع از فرهنگ و تمدن ایرانی و وفاداری به نظام جمهوری اسلامی و اعتقاد به یهودیت پاک نبوی این شیوه برخورد با مقدسات را محکوم می‌کنیم.


 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید