انجمن کلیمیان تهران انجمن کلیمیان تهران
   

همایش همدلی پیروان ادیان توحیدی 

   

اندازه نوشتار:

 



14 دی 94

روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران- روز دوشنبه مورخ چهاردهم دی ماه 1394، «همایش همدلی پیروان ادیان توحیدی» با حضور منتخبی از فرهیختگان و جوانان اقلیت های دینی و اقوام ایرانی و به دعوت حجت الاسلام علی یونسی، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران برگزار شد.
از طرف جامعه کلیمیان نیز برخی از اعضای هیات مدیره انجمن از جمله دکتر همایون سامه یح (ریاست انجمن)، مهندس امید محبتی مقدم(مدیر روابط عمومی) و فرید یاشار (مسئول کمیته ورزش)، برخی از اعضای بت دین از جمله جناب حاخام دکتر یونس حمامی لاله زار )مرجع دینی کلیمیان ایران( به همراه برخی از جوانان و فعالان جامعه در این همایش با شکوه و صمیمانه حضور داشتند. در این مراسم که برگزیدگان اقلیت های مذهبی معرفی شدند، از آقای مهندس آرش آبایی به عنوان محقق برتر جامعه کلیمی تقدیر به عمل آمد.
مساعدت و پشتیبانی های مستمر دستیار محترم ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی و همکاران گرامی ایشان، باعث دلگرمی هر چه بیشتر جامعه کلیمیان و زحمات بی دریغ ایشان همواره موجب تشکر و سپاسگزاری جامعه کلیمیان ایران بوده و خواهد بود.
(عکس ها از ایرنا)
 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید