انجمن کلیمیان تهران انجمن کلیمیان تهران
   

گزارش کمیته جوانان 

   

اندازه نوشتار:

 ادموند معلمی
رئیس کمیته جوانان انجمن کلیمیان
آبان 95
 

کمیته جوانان انجمن کلیمیان با تعیین اهداف مشخص در این دوره سعی در بهبود و افزایش فعالیت جوانان و نوجوانان استفاده از کلیه پتانسیل‌های مادی و معنوی جامعه را داشته است.
از جمله فعالیت‌های انجام شده توسط سازمان‌ها و نهادهای جوان تحت پوشش کمیته جوانان می‌توان به مواردی از جمله برگزاری جشن‌های شاد، برگزاری گردش‌های
دسته‌جمعی و سفرهای یک روزه، تداوم انتشار نشریات، برگزاری مسابقات مفرح، برگزاری کارگاه آموزشی درسی (کنکور) ، برپایی نمایشگاه فرش، انجام سخنرانی‌های مذهبی، روانشناسی، اجتماعی و غیره اشاره کرد.
در کنار این موارد حضور اعضاء کمیته جوانان و هیئت مدیره و اعضای فعال جامعه در برنامه‌هایی از قبیل برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب با حضور شخصیت‌های دولتی، حضور چشمگیر در راهپیمایی روز قدس، همکاری با سازمان بانوان در راستای طرح مشاوره پیش از ازدواج جوانان در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی، همکاری در برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و برگزاری مناظره میان کاندیداهای محترم مجلس، بازدید از بیمارستان خیریه دکتر سپیر در سالروز وفات این خیر گرانقدر و تجلیل از هیئت‌مدیره محترم و پرسنل خدوم این بیمارستان، تشکیل کلاس تئاتر توسط استاد یهودی جناب آقای نظیری، تلاش برای بهبود و افزایش فعالیت مرکز موسیقی به سرپرستی مهندس طوبی در جهت استفاده هر چه بیشتر از اساتید مجرب و اجراهای متعدد گروه موسیقی سنتی که در نهایت منجر به برگزاری دو شب کنسرت در تالار محبان توسط اعضای گروه موسیقی ترنم در تاریخ 8 و 10 شهریور گردید که با استقبال کم‌نظیر همکیشان عزیز مواجه شد، از جمله دیگر فعالیت‌های این نهاد بوده است.
در پایان امیدواریم که شاهد حضور هر چه گسترده‌تر نوجوانان و جوانان در سازمان‌های ویژه جوانان و مشارکت بیشتر آنان در عرصه فعالیت‌های اجتماعی باشیم. 
 

 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید