انجمن کلیمیان تهران انجمن کلیمیان تهران
   

مراسم تقدیر از زحمات مهرورزانه خانم فرح داورپناه ‎ 

   

اندازه نوشتار:

 روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران

شهریور 95


روز دوشنبه اول شهریور ماه 1395 در طی مراسمی در سرای سالمندان یهودی، از زحمات و فداکاری های بی شائبه فرح داورپناه، در طول قریب به سی سال فعالیت در سرای سالمندان یهودی تشکر و قدردانی به عمل آمد.

دکتر سیامک مره صدق (نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی)، دکتر همایون سامه یح (ریاست انجمن کلیمیان تهران) به همراه تعداد دیگری از اعضای هیات مدیره انجمن کلیمیان (دکتر سلیمان کهن صدق، فرید یاشار، ادموند معلمی، مهندس دانیال مرادی، مهندس امید محبتی مقدم)، مدیریت (منوچهر سرافراز)، هیات امنا و پرسنل سرای سالمندان، پرویز یشعیا (چهره ماندگار جامعه کلیمی)، اعضای ستاد خیریه کوروش، نمایندگان سازمان بانوان یهود که در این مراسم قدردانی شرکت داشتند، هر یک به نوبه خویش، مراتب سپاس و تشکر خود را از سال ها فعالیت فرح داورپناه اعلام نمودند.

فرح داورپناه فعالیت خود را در سرای سالمندان یهودی از 1367 آغاز نمود و در طول این مدت مسئولیت های مختلفی از جمله سرپرستی و مسئول فني سرا را عهده دار شد. شخصیت مهربان و دلسوز فرح داورپناه چه در فضای سرای سالمندان، چه در محیط خانواده و چه در دیگر عرصه های فعالیت اجتماعی، فاکتوری بود که در سخنانی که در ارتباط با وی مطرح شد، به طور خاص مورد توجه قرار گرفت.

جامعه کلیمیان ایران، بی تردید هیچ گاه مهرورزی های این بانوی مهربان و فداکار را فراموش نخواهد نمود.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید