انجمن کلیمیان تهران انجمن کلیمیان تهران
   

شرکت نمایندگان جامعه کلیمیان در سیزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت 

   

اندازه نوشتار:

 روابط عمومی انجمن کلیمیان
21 اردیبهشت 96


 

سیزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت با موضوع «عصر ظهور از دیدگاه ادیان ابراهیمی» و به میزبانی موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت)، روز پنجشنبه و جمعه مورخ 21 و 22 اردیبهشت ماه 1396 در مدرسه عالی امام موسی کاظم (ع) واقع در شهر قم برگزار گردید.

در این همایش، آیت‌الله جوادی آملی (از مراجع تقلید)، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی (مدیریت مجموعه موسسات آل البیت و نماینده تام‌الاختيار آیت اله سید علی سیستانی در جمهوری اسلامی ایران)، تنی چند از دیگر روحانیون برجسته اسلامی و سایر ادیان توحیدی، مقامات کشوری و لشکری و همچنین تعدادی از اندیشمندان و مهمانان خارجی حضور داشتند.

از طرف جامعه کلیمیان ایران، جناب حاخام دکتر یونس حمامی لاله زار (رهبر دینی کلیمیان ایران) و مهندس امید محبتی مقدم (عضو هیات علمی دانشگاه و مدیر روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران) در این همایش شرکت داشتند.

جناب حاخام دکتر یونس حمامی لاله زار و مهندس امید محبتی مقدم با حضور در یکی از کمیسیون های تخصصی همایش، به طور جداگانه به ایراد سخنرانی و توضیح مقاله خویش پرداخته و در انتها، پاسخگوی سوالات مطرح شده توسط حضار، حول محور مطالب ارائه شده بودند.


 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید