انجمن کلیمیان تهران
   

جلسه مشترک برخی از اعضای هیات مدیره انجمن کلیمیان تهران با مدیر و معاون دبیرستان حضرت موسی بن عمران

   

 

مهندس امید محبتی
مدیر روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران
نهم دی ماه 95

 

سه نفر از اعضای هیات مدیره انجمن کلیمیان تهران روز پنجشنبه 9 دی ماه با حضور در مجتمع آموزشی حضرت موسی بن عمران با مدیر و معاون دبیرستان مجتمع، دیدار و گفتگو کردند.
دکتر سامه یح، دکتر لاله‌پور و مهندس محبتی مقدم به همراه روزبه مختاری (مدیریت مجتمع) و مهندس روبرت خالدار (معاونت) در این جلسه مشترک حضور داشتند.
در این دیدار، مدیریت مدرسه به ارائه گزارشی از نحوه شکل گیری و سامان دهی مجتمع آموزشی موسی بن عمران در قالب جدید خود و ادامه فعالیت آن تا به امروز پرداخت. وی ضمن ارائه آمار رقابتی دبیرستان موسی بن عمران با دیگر مدارس منطقه، به بیان برخی از نقاط قوت مجتمع پرداخت و البته به تعدادی از مشکلات و چالش های موجود نیز اشاره کرد و خواسته های مدرسه را از انجمن کلیمیان مطرح نمود.
در ادامه دکتر لاله پور و مهندس محبتی مقدم، ضمن تشکر از زحمات مدیریت، معاونت و کادر مجتمع، ضمن تاکید بر مطالبات انجمن کلیمیان در امور مختلف از کلیه مدارس خاصِ کلیمیان و از جمله دبیرستان موسی بن عمران، پرسش های خود را در حوزه های گوناگون، از جمله چگونگیِ روند کمی و کیفی نحوه ارزیابیِ پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مطرح نمودند که مدیریت و معاونت محترم، توضیحات خود را در این خصوص به اعضای هیات مدیره انجمن کلیمیان ارائه دادند.

 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید