انجمن کلیمیان تهران
   

برگزاری کلاس‌های مدیریتی جوانان

   

تابستان 88

پس از برگزاری موفق کلاس‌های معلمان کلیمی به وسیله‌ی کمیته‌ی فرهنگی انجمن کلیمیان تهران، مجموعه کلاس‌هایی مدیریتی با عنوان «مدیریت نهادهای مدنی»، به وسیله‌ی کمیته‌ی جوانان انجمن کلیمیان تهران و با همکاری سازمان دانشجویان یهود ایران برگزار شد. در این کلاس‌ها که به مدت 6 جلسه به طول انجامید، دکتر محمد علی الستی، استاد جامعه‌شناسی و علوم ارتباطات، ضمن ارائه‌ی تئوری‌هایی از جوامع مدنی، به تدریس نحوه‌ی فعالیت موثر نهاد‌های مدنی در یک جامعه پرداخت.
طی این شش جلسه، مباحثی با موضوعات همبسته‌ی ساختارها و کارکردهای جامعه‌ی مدنی، معرفی چرخه‌ی انگاره و گفتمان، تحلیل تاریخی قدرت، قدرت‌طلبی و اندیشه‌ی رهایی، و جنبش‌های نظم اجتماعی و نافی سلطه مورد بررسی قرار گرفت. جلسه‌ی پایانی نیز به جمع ‌بندی ویژگی‌های فعالان مدنی اختصاص یافت.
در این جلسات، کاوه دانیالی، امید ماخانی، شهاب شهامی‌فر، نوید یمینی، الهام مودب و ژوزف ریحانیان به نمایندگی از کمیته‌ی جوانان، پویا دانیالی، سامان نجاتی، آزاده بن‌ذکریایی، پیام هاخامیان و طناز یونانی از طرف سازمان دانشجویان، کیارش دقیقی‌نیک، سیاوش دقیقی‌نیک و موسی ثانی از سازمان جوانان گیشا و دبورا همدانی‌کهن، نغمه کدخدا، ناتان نامدار و ایمان مقتدر از خانه‌ی جوانان حضور داشتند.


  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید