انجمن کلیمیان تهران
   

اخبار بینا 55

   

 

مهندس امید محبتی مقدم
مدیر روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران

تابستان 1400

 

 


اجرای طرح واکسیناسیون کووید-۱۹ در سرای سالمندان یهودی
با توجه به اهمیت حفظ سلامتی سالمندان والامقام جامعه کلیمی و به لطف قادر مطلق، طرح واکسیناسیون سراسری کووید-۱۹ در سرای سالمندان یهودی در دهه سوم فروردین ۱۴۰۰، به مرحله اجرا گذاشته شد.
به موجب این طرح که با همت مسئولین سرا همراه بود و با پشتیبانی صمیمانه سازمان بهزیستی کشور جامه عمل به خود پوشید، کلیه سالمندان عزیز و پرسنل سرا در مقابل کووید-۱۹ واکسینه شدند.
روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران بدین‌وسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از کلیه ارگان‌های دولتی و کلیه عزیزانی که به هر نحو، در اجرای این طرح ارزشمند، تاثیرگذار بودند، اعلام می‌دارد.

ابراز تسلیت در خصوص درگذشت شادروان هوشنگ نصرتی
روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران با قلبی اندوهگین، درگذشت مرحوم هوشنگ (یحزقل) نصرتی را به خانواده و بازماندگان محترم تسلیت گفته و از قادر مطلق برای نِشاما و روح آن شادروان، علو درجات را خواستار است.

عدم فعالیت انجمن کلیمیان تهران در فضای اینستاگرام
همان‌گونه که پیش از این نیز اعلام شده، خدمت کلیه همکیشان فرهیخته و هموطنان ارجمند یادآور می‌شود انجمن کلیمیان تهران هیچ‌گونه فعالیتی در فضای مجازی اینستاگرام نداشته و ندارد و کانال روابط عمومی انجمن در تلگرام، تنها کانال رسمی انجمن کلیمیان تهران است که بازتاب‌دهنده نظرات این انجمن می‌باشد.
لذا هر گونه ادعا در هر پیج یا کانال، مبنی بر ارتباط با انجمن کلیمیان کذب محض بوده و نظرات مندرج در آن‌ها به هیچ‌عنوان مورد تایید انجمن کلیمیان تهران نمی‌باشد.

ابراز تسلیت در خصوص درگذشت مادر محترم آقای فرزاد طوبیان
روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران با اندوه فراوان، درگذشت مادر آقای فرزاد طوبیان را به فرزند، بازماندگان و جامعه کلیمیان تسلیت گفته و با قلبی شکسته و دردمند، برای نِشاما و روح آن مرحوم از قادر مطلق، علو درجات را خواستار است.
نام خانوادگی «طوبیان» سالهاست بابت فعالیت‌های خیرخواهانه در انجمن کلیمیان تهران، بهشتیه تهران، سرای سالمندان یهودی و حوزه‌های گوناگون دیگر، به جامعه کلیمیان پیوند ناگسستنی خورده است. بی‌تردید روح آن مرحومه نیکوکار، بابت تربیت فرزندی که بخش عظیمی از زمان و انرژی خود را بدون داشتن هرگونه چشم‌داشت، معطوف به کارهای عام‌المنفعه، خیرخواهانه و ایثار به همنوعان نموده‌، قرین رحمت الهی خواهد بود.
روابط عمومی انجمن کلیمیان ضمن سپاس‌گزاری از کلیه زحمات فرزند نیکوکار ایشان، برای آن مرحومه رحمت الهی و برای بازماندگان محترم، صبر جمیل آرزومند است.

انتخاب نایب رییس اول و کارپرداز جدید انجمن کلیمیان تهران
پیرو استعفای شهاب شهامی‌فر از سمت نایب رئیسی اول و با توجه به افراد برگزیده در انتخابات انجمن کلیمیان تهران، مهندس امید ماخانی که پیش از این به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شده بود، به جمع اعضای هیئت مدیره وارد شد.
شایان ذکر است هیات مدیره انجمن کلیمیان تهران پس از برگزاری جلسه رسمی، ضمن موافقت با استعفای شهاب شهامی‌فر، پس از رای‌گیری در حضور بازرسان انجمن، مهندس هرصل گل‌شیرازیان را به عنوان نایب رئیس اول انجمن کلیمیان انتخاب نموده و مهندس امید ماخانی سمت کارپرداز را با اکثریت آرا به دست آورد.
این تغییرات صورت گرفته در سمت‌های اساس‌نامه‌ای انجمن کلیمیان تهران، به اطلاع وزارت محترم کشور جهت درج در دستور کار کمیسیون ماده ۱۰ احزاب رسیده است.

شرکت جامعه کلیمیان ایران در انتخابات ریاست جمهوری
جامعه کلیمیان ایران همواره نقشی برجسته و فعال در صحنه‌های تاریخی ایرانِ عزیزمان ایفا نموده است.
حضوری فعال در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در طول هشت سال دفاع مقدس و شرکت پرشور در کلیه انتخابات برگزار شده، نمایانگر تنها گوشه کوچکی از عشق کلیمیان ایران به میهن عزیز خود می‌باشد.
همزمان با برگزاری سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس پنجم خبرگان رهبری، جامعه کلیمیان نیز دوشادوش سایر هم‌میهنان، حضوری شایان توجه در این انتخابات داشت تا ضمن عمل به وظیفه شرعی و ملی خود، بار دیگر توجه دوستان و دشمنان این مرز و بوم را به رابطه ناگسستنی کلیمیان ایران با ارزش‌های انقلاب و بیعت مجدد با رهبری فرزانه جلب نماید.
در همین راستا، دکتر همایون سامه‌یح (نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی و رییس انجمن کلیمیان تهران) با حضور در شهر اصفهان و به همراهی جمعی از اعضای هیات مدیره انجمن کلیمیان این شهر، رای خود را به صندوق انداخت. روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران ضمن تشکر از افراد جامعه به خاطر حضور حماسی در انتخابات، بهترین‌ها را برای میهن عزیزمان از درگاه پرورگار منان آرزو دارد.

ابراز تسلیت در خصوص درگذشت شادروان منصور وفامنصوری
روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران با قلبی اندوهگین، درگذشت مرحوم منصور وفامنصوری (عضو سابق هیات مدیره انجمن کلیمیان تهران، عضو سابق هیات امنای سرای سالمندان و خدمتگزار سابق کنیسای لویان) را به خانواده و بازماندگان محترم تسلیت گفته و از قادر مطلق برای نِشاما و روح آن شادروان، علو درجات را خواستار است.
وفا منصوری

نامه انجمن کلیمیان تهران در خصوص فروشندگان و توزیع کنندگان مواد پروتئینی کاشر

ابراز تسلیت در خصوص درگذشت شادروان استاد روبن یروشالمی
روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران با قلبی اندوهگین، درگذشت استاد برجسته‌ی هنرِ فیروزه‌کوبی در ایران و جهان و یکی از مفاخر بزرگ جامعه کلیمیان ایران در عرصه صنایع دستی، شادروان «روبن یروشالمی» را به جامعه کلیمیان اصفهان، ایران و جهان و به خصوص خانواده و بازماندگان محترم تسلیت گفته و از قادر مطلق برای نِشاما و روح آن مرحوم، علو درجات را خواستار است.
بی‌شک نیک‌نامی، خیرخواهی و مهارتِ منحصر به فرد و پرآوازه‌ی این استاد فقید، تا به ابد در یاد و خاطره کلیمیان اصفهان، ایران و جهان باقی خواهد ماند.

רוח ה" תניחנו בגן עדן
יעלזו חסדים בכבוד ירננו על משכבותם


کسب عنوان پزشک نمونه بیمارستان میلاد توسط پزشک کلیمی و تقدیرِ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
همزمان با روز پزشک و طی مراسمی که در شهریور ماه ۱۴۰۰ در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد برگزار شد، «دکتر موریس محبتی مقدم» به عنوان پزشک نمونه این بیمارستانِ پیشرو در خدمات پزشکیِ ایران و خاورمیانه، معرفی و توسط رییس و مدیران ارشد بیمارستان، از ایشان تقدیر و تشکر به عمل آمد.
شایان ذکر است وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با اهدای لوح تقدیر، از پزشک نمونه کلیمی تقدیر نمود.
خاطر نشان می‌سازد پیش از این در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ و در نخستین آیین تجلیل از نویسندگان، مولفان و مدافعان سلامت اقلیت‌های دینی استان تهران، از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از دکتر موریس محبتی مقدم به همراه جناب حاخام دکتر یونس حمامی‌ لاله‌زار، دکتر سلیمان کهن‌صدق و مهندس آرش آبایی تقدیر و تجلیل به عمل آورده شد. روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران با کمال مسرت، کسب این افتخار را به پزشک متبحر و برجسته جامعه کلیمیان تبریک می‌گوید.

تقدیر موریس محبتی مقدم
موریس محبتی در بیمارستان میلاد

موفقیت طراح برجسته کلیمی در اجلاس بین‌المللی طراحان کشور

دوریس کهن از طراح لباس
دوریس کهن از طراحان برجسته‌ی همکیش در اجلاس بین‌المللی طراحان مد کشور در سال 1400، به عنوان طراح برتر انتخاب شد. لازم به ذکر است خانم کهن دارای دو ایزوی معتبر «رضایت مشتری» و «طراحی و دوخت (استاندارد سایزگیری و دوخت رعایت شده)» در سال‌ 2021 می‌باشد.
ضمن تبریک، برای ایشان آرزوی موفقیت‌های روزافزون داریم. سرای سالمندان و انتخابات ایران  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید