انجمن کلیمیان تهران انجمن کلیمیان تهران
   

آشنایی با سازمان دانشجویان

   

اندازه نوشتار:
 

آشنایی با سازمان دانشجویان
جدول برنامه ها
گالری تصاویر
نشریه پرواز
مقالات

آشنایی با زیرگروه‌های سازمان دانشجویان یهود ایران
 

برنامه عمومی:
این زیرگروه سازمان، مختص برنامه‌هایی است که پنج‌شنبه شب‌ها با موضوعات متنوع در محل سازمان برگزار می‌گردد. این موضوعات، شامل سخنرانی‌ها و یا بحث‌هایی با عناوین مختلف اجتماعی، فرهنگی، هنری، اقتصادی و ... می‌باشد که می‌تواند به رشد فکری و فرهنگی دانشجویان کلیمی یاری برساند. هم‌چنین در کنار این‌گونه جلسات، برنامه‌هایی با زمینه‌ی شاد نیز در سازمان برگزار می‌شود که طی آن اعضای سازمان با تشکیل یک تیم و انجام فعالیت گروهی، به اجرای برنامه‌هایی نظیر مسابقه، جنگ شاد، تئاتر و ... می‌پردازند.

شورای اجراییه:
در این زیرگروه سازمان، اعضای فعال در جهت اجرای هر چه بهتر فعالیت‌های درون سازمانی فعالیت می‌کنند و این زیرگروه فرصتی اساسی را به دانشجویان جهت انجام فعالیت‌های گروهی ارائه می‌کند.
اندیشه:
این زیرگروه سازمان، مسئول برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی با زمینه‌های مختلف در محل سازمان می‌باشد که برگزاری این دست از کلاس‌ها می‌تواند به بالا بردن سطح معلومات دانشجویان، یاری رساند.

کرال:
این زیرگروه سازمان در زمینه‌ی موسیقی یهود فعالیت می‌کند و یکی از فعال‌ترین زیرگروه‌های سازمان می‌باشد که با اجرای برنامه‌های مختلف چه در داخل جامعه و چه در برنامه‌های مشترک بین ادیان، یکی از افتخارات سازمان دانشجویان یهود ایران محسوب می‌شود.

پرواز:
زیرگروه نشریه‌ی داخلی سازمان دانشجویان یهود ایران که تا کنون نیز نوزده شماره را با عنوان «پرواز» منتشر کرده‌است، یکی از اساسی‌ترین وسایل ارتباطی سازمان با اعضای خود و دیگر نهادهای جامعه می‌باشد. این زیرگروه تا کنون توانسته با ارائه‌ی مقالات ارزشمند اجتماعی خود، مسئولان جامعه را در اتخاذ تصمیماتی درست و اساسی در رابطه با مسائل جامعه‌ی کلیمی، یاری رساند.

فوق برنامه:
این زیرگروه سازمان به برگزاری برنامه‌های فوق برنامه نظیر تورها و گردش‌های دست جمعی اقدام می‌کند که زمینه‌های شاد این برنامه‌ها، یکی از عوامل اصلی جلب عضو در سازمان می‌باشد.

کتابخانه:
کتابخانه‌ی سازمان دانشجویان یهود ایران، دارای تعداد زیادی جلد کتاب در زمینه‌های گوناگون بوده که به دانشجویان در زمینه‌های درسی و مطالعات گوناگون، یاری می‌رساند.

برد:
برد سازمان دانشجویان به جهت ارائه‌ی تصاویر و نوشته هایی است که دانشجویان می‌توانند از آن‌ها اطلاعات مفیدی را در زمینه‌های مختلف، کسب کنند.

دانش‌آموزان:
این زیرگروه سازمان ویژه‌ی دانش‌آموزان مقطع دبیرستان بوده و در آن تلاش می‌گردد زمینه‌ی لازم جهت آغاز فعالیت‌های اجتماعی برای دانش‌آموزان فراهم گردد و آنان را برای ورود به فضای دانشگاهی آماده سازد. 

 

 

 

 

Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید