انجمن کلیمیان تهران انجمن کلیمیان تهران
   

سازمان دانشجویان یهود ایران 

   

اندازه نوشتار:

  

آشنایی با سازمان دانشجویان
جدول برنامه ها
گالری تصاویر
نشریه پرواز
مقالات

لینک ثبت نام اولیه افتخار آفرینان

بازگشت به دوباره بودن
با پیشرفت و گسترش تکنولوژی رسانه‌های مجازی و نیز توسعه‌ی اطلاع‌رسانی ازطریق فضای وب، تقریبا تمامی نهادهای دولتی و مردمی در سرتاسر جهان امروزه تلاش می‌کنند بخش عمده‌ای از خبررسانی‌های خود را از طریق وب‌سایت‌های اینترنتی به انجام برسانند.
در این زمینه و در جامعه‌ی ایرانیان یهودی نیز انجمن کلیمیان تهران پیشگام بوده و نخستین شخصیت حقوقی درون اجتماعی است که اقدام به راه‌اندازی پایگاه اینترنتی نموده و به‌وسیله‌ی آن ارتباطی منسجم و مستحکم با ایرانیان یهودی داخل و خارج از کشور و نیز سایر اقشار علاقه‌مند به تحقیق درباره‌ی یهودیت ایرانی برقرار ساخته است.
سازمان دانشجویان یهود ایران نیز در سال 87 با درک از شرایط موجود، در این زمینه پیشگام نهادهای جوانان کلیمی گردید و اقدام به راه‌اندازی صفحه‌ی ارتباطی مجازی از طریق وب‌سایت انجمن کلیمیان تهران نمود.
اکنون با گذشت حدود سه سال از راه‌اندازی این بخش، هیئت مدیره‌ی دوره‌ی چهل و چهارم نیز مصمم شده تا با بهره‌گیری از این وسیله‌ی ارتباطی کارآمد، بیش از پیش ارتباط خود را با اعضای سازمان و نیز تمامی علاقه‌مندانش گسترش دهد. لذا تصمیم این هیئت بر این است که با قرار دادن شرح برنامه‌های خود، گزارش عمل‌کرد و نیز گزارش‌ها و مقالات موجود در نشریه‌ی پرواز به این مهم دست یابد.
با امید به این‌که بهره‌گیری از این روش بتواند به خدمت‌گذاری هرچه بیش‌تر سازمان به علاقه‌مندان و نیز گسترش معلومات و فرهنگ ناب ایرانی – یهودی در سطح جامعه‌ی کلیمی، هرچه بیش‌تر یاری رساند.
 

هیئت مدیره‌ی دوره‌ی چهل و چهارم
سازمان دانشجویان یهود ایران
 

 

  

 

 

Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید