انجمن کلیمیان تهران
   

نمایشگاه آثار هنری کلیمیان شیراز

   

 

روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران
اردیبهشت 95

چهارشنبه شب مورخ هشتم اردیبهشت ماه 95، نمایشگاهی از آثار هنری کلیمیان شیراز به همت خانه جوانان یهود شیراز در مجتمع وحدت به نمایش در آمد. در این نمایشگاه، آثاری همچون معرق کاری ، نقاشی و صنایع دستی در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.
جاوید خان داداش، رئیس انجمن کلیمیان شیراز در بازدید از این نمایشگاه با بیان این که هنر، پویایی عطا می کند، ابراز امیدواری کرد که هنرمندان کلیمی که آثارشان در این نمایشگاه به نمایش درآمده است، در کار خود بتوانند رتبه های برتر استانی و کشوری را به دست بیاورند.
مهدی فقیه هنرمند محبوب سینما و تلویزیون نیز که از این نمایشگاه بازدید کرده بود، در اظهارات خود، هنر را ابزاری برای پیوند فرهنگ ها و دین ها دانست و گفت: بزرگترین وظیفه هنر این است که مفاهیم انسانی را به جامعه ارائه کند و اگر ما هنرمندان انسانی خوبی باشیم جامعه بی گمان جامعه ای خوب خواهد بود.
همچنین خانم شهین خاکشور که سابقه ۱۵ سال نقاشی را درکارنامه خود دارد و تعدادی از آثار نقاشی وی نیز در این نمایشگاه به نمایش در آمده بود، در بیانات خود اظهار داشت: علاقه اصلی من در هنر این بوده که طبیعت را نشان دهم و زیبایی های آن را به تصویر بکشم.
سحر پریزاد دیگر هنرمندی که نقاشی های او در این نمایشگاه به نمایش در آمد از برگزاری نخستین نمایشگاه آثار خود در سال و جاری و در یکی از نگارخانه های شهر شیراز خبر داد.
 

نمایش گاه یهودیان کلییمی شیراز در اردیبهشت 2016


 

 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید