انجمن کلیمیان تهران
   

برگزاري ویژه برنامه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

   

 

مهندس امید محبتی
مدیر روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران
13 بهمن 95

به همت کمیته جوانان و حمایت انجمن کلیمیان تهران، چهارشنبه 13 بهمن ویژه برنامه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تالار اجتماعات محبان برگزار شد.
حاخام دکتر یونس حمامی لاله‌زار، برخی از اعضای هیات مدیره انجمن کلیمیان تهران و تنی چند از روسای انجمن و نماینده سابق کلیمیان در مجلس شورای اسلامی از جمله هارون یشایایی، دکتر رحمت اله رفیع و دکتر منوچهر الیاسی به همراه دیگر معتمدین و فعالین فرهنگی- اجتماعی جامعه از دیگر افراد حاضر در سالن بودند.
حضور دکتر جهانبخش قهرمانی (جانباز 70 درصد) و برخی از خانواده‌های شهدای جامعه، جمعیت حاضر در سالن را تحت تاثیر خود قرار داد و افراد حاضر در سالن با تشویق‌های ممتد خود به قهرمانان کلیمی وطن، ادای احترام نمودند.

علیپور، مسئول دایره اموراقلیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که مهمان ویژه این مراسم به شمار می‌رفت در سخنرانی خود خواستار افزایش و رشد اقدامات فرهنگی- هنری جامعه کلیمیان با وعده حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. اجرای گروه موسیقی ترنم (רנה - رینا)، هنرمندی سینا شیرازی با نواختن پیانو و یوُخِوِد گیدانیان با دکلمه گویی، بخش‌های دیگر از این مراسم را به خود اختصاص داد.

 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید