انجمن کلیمیان تهران انجمن کلیمیان تهران
   

برگزاری جشن ایلانوت و دهه فجر در مجتمع آموزشی روحی شاد 

   

اندازه نوشتار:

 مهندس امید محبتی
مدیر روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران
21 بهمن 95

روز پنجشنبه 21 بهمن ماه ، نمایندگان جامعه کلیمیان تهران و کرمانشاه با حضور در دفتر آیت اله عُلما، با امام جمعه شهر کرمانشاه و نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه دیدار و گفتگو نمودند.
دکتر مره صدق، دکتر جهانبخش قهرمانی (رییس انجمن کلیمیان کرمانشاه و جانباز کلیمی)، ادموند معلمی، مهندس محبتی مقدم به همراه تنی چند از اعضای انجمن کلیمیان و فعالین اجتماعی کرمانشاه (بهمن محمودی، موسی سالاری و مهندس شارون امجدیان) در این دیدار حضور داشتند.
آیت اله عُلما ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی گفت: شهدا همه یک هدف داشتند و امروز وظیفه ما این است که راه و رسم و مرام شهدا را به خوبی شناخته و ادامه دهیم. دکتر مره صدق نیز در این جلسه ضمن اشاره به تعلق خاطر جامعه کلیمیان ایران و به خصوص کرمانشاه به آیت اله عُلما، از حمایت های امام جمعه محترم شهر کرمانشاه و نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه نسبت به جامعه کلیمیان، قدردانی نمود.
خاطر نشان می سازد در پی حضور نمایندگان جامعه کلیمیان در در دفتر امام جمعه شهر کرمانشاه، گفتگویی نیز با آیت‌الله محمود محمدی‌عراقی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری و فرزند شهید عراقی صورت گرفت.
نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان هیات مدیره انجمن کلیمیان تهران در سفر به کرمانشاه ضمن حضور در بهشتیه این شهر، بر مزار شهدای سرافراز کلیمی جنگ تحمیلی، شهید فریبرز موریم و شهید سیروس حکیمیان حاضر شده و ضمن ادای احترام به روح پرفتوح ایشان، دعای مخصوص برای شادی روح این عزیزان (هَشکاوا) را قرائت نمودند.

 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید