انجمن کلیمیان تهران انجمن کلیمیان تهران
   

برگزاری برنامه های مختلف به مناسبت جشن ایلانوت و دهه فجر در مدارس 

   

اندازه نوشتار:

  روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران
بهمن 95

به همت مدیریت و انجمن اولیا و مربیان مجتمع آموزشی اتفاق و مدرسه فخر دانش و به مناسبت جشن ایلانوت و دهه فجر انقلاب اسلامی، برنامه‌های گوناگون و مختلفی به صورت جداگانه توسط این مراکز آموزشی برگزار گردید.
چك آپ سالانه سلامت دانش آموزان توسط حاخام دکتر حمامی لاله زار، بازديد دكتر مره صدق و دكتر كهن صدق از نمايشگاه دست سازه های دانش آموزان، تقدير از دانش آموزان برتر، اجراى سرود، همدردى دانش آموزان با آتش نشانان و تقديم گل به آنها، اهدای آجیل ایلانوت و تامین لوازم و وسایل ورزشی مورد نیاز مدرسه از طرف کمیته ورزش انجمن کلیمیان از جمله فعالیت‌های صورت گرفته مرتبط با مجتمع آموزشی اتفاق در طی دهه فجر بود.
از سویی دیگر در مدرسه فخردانش نیز با حضور دبیران و اولیای دانش‌آموزان و نمایندگان کمیته فرهنگی و کمیته ورزش انجمن کلیمیان تهران (رامین سخایی و بهادر میکائیل) جشن ایلانوت و دهه فجر برگزار شد. سخنرانی مدیریت مدرسه (سیمین ملکیان)، سخنرانی نماینده کمیته فرهنگی و کمیته ورزش، اجرای سرود، دکلمه، نمایش، مسابقه، موسیقی، تک نوازی دف واهدای آجیل ایلانوت، آیتم‌های متنوع این مراسم بود. ضمن اینکه نمایشگاهی از کارهای دستی دانش‌آموزان نیز در سالن مدرسه، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده شد. نکته جالب توجه، نقش فعال دانش‌آموزان در امور اجرایی مراسم با کمک و همراهی مربیان و اعضای اولیا و مربیان انجمن مدرسه بود.
 

 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید