انجمن کلیمیان تهران
   

اعلام همبستگی جامعه کلیمیان کلیه شهرهای کلیمی‌نشین ایران در گردهمایی و راه‌پیمایی برعلیه جنایات رژیم صهیونیستی

   

 

5 آبان 1402
 

به دنبال رهنمود رهبر دینی کلیمیان ایران (جناب حاخام دکتر یونس حمامی لاله‌زار)، نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی (دکتر همایون سامه‌یح) و همچنین درخواست جمع قابل توجهی از کلیمیان تهران، کلیمیان شهرهای شیراز، اصفهان و کرمانشاه نیز به محکومیت علیه جنایات رژیم صهیونسیتی لبیک گفته و ضمن اعلام انزجار از اعمال ددمنشانه صورت گرفته در غزه، دوشادوش کلیمیان تهران در مراسم ضد صهیونیستی روز دوشنبه ۸ آبان شرکت خواهند کرد.

یادآور می‌شود درنظر است روز دوشنبه ۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۹ الی ۱۰ صبح در محل کنیسای یوسف‌آباد و به طور همزمان در کنیساهای مرکزی شهرهای شیراز، اصفهان و کرمانشاه تجمعی از طرف جامعه کلیمیان ایران در خصوص محکومیت جنایات غزه و کشتار مظلومین برگزار شود.

روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران بار دگر با تاکید بر آموزه‌های جاودان و قانون طلایی تورات مقدس مبنی بر «همنوعت را مانند خودت دوست بدار»، یادآور می‌شود جنایات رژیم صهیونیستی هیچ ارتباطی با دین مقدس یهود ندارد و حساب صهیونیست از یهودیت جدا است.

بی‌تردید آحاد جامعه کلیمیان ایران با شرکت در این تجمع همچون همیشه حمایت خود را از مظلومین تحت ستم، به گوش‌ جهانیان خواهد رساند و هرگونه توحش نسبت به انسان‌های بی‌گناه را محکوم خواهد نمود.

روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران پیشاپیش از کلیه همکیشان گرامی جهت حضور پرشور در این تجمع دعوت به عمل می‌آورد.


  ‌ 

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید