انجمن کلیمیان تهران
   

گزارش بیمارستان دکتر سپیر

   

آبان 88
 

بیمارستان دکتر سپیردر تابستان سال 1386 و به دنبال مجمع عمومی کانون خیرخواه (دکتر سپیر) اعضای هیئت مدیره به شرح زیر انتخاب گردید، که پس از اولین جلسه اعضاء هیئت مدیره و انتخابات داخلی؛
آقای مهندس موریس معتمد به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب شدند.
سایر اعضای هیئت مدیره عبارتند از :
دکتر یونس حمامی لاله‌زار، دکتر رحمت‌الله رفیع، دکتر همایون محبر، دکتر سلیمان کهن‌صدق، دکتر بابک صداقت‌کمال و دکتر سعید کامیار.
پس از گذشت 2 سال از تشکیل هیئت مدیره جدید اقداماتی در جهت ارتقاء کیفی و کمی بیمارستان به عمل آمده که به شرح زیر است:
الف: یکی از اساسی‌ترین مشکلات بیمارستان در رابطه با مدیریت مالی بیمارستان بود که به شکل سنتی اداره می‌شد. این امر، مسایل و مشکلاتی را پدید می‌آورد. من‌الجمله عدم ثبت دقیق درآمدها و هزینه‌ها بود که مبلغ
750 میلیون ریال فاقد فاکتور است. در این راستا تغییرات اساسی در امور مالی بیمارستان با استفاده از تجربیات و نظریات آقای اعظمی که در امر مدیریت مالی بیمارستان‌ها دارای سابقه و تجربیات مفیدی هستند نمود و به منظور رفع این مشکل تمامی پرداخت‌ها به صورت تعهدی و غیرنقدی صورت می‌گیرد.
ب : در جهت تجهیز بخش‌های مختلف بیمارستان اقداماتی به عمل آمده که از آن جمله می‌توان به خرید دستگاه سل کانتر و تعویض اتوکلاو فرسوده با دستگاه مدرن و جدید و نیز استخدام مسئول تجهیزات بیمارستانی در جهت نگاهداری بهتر از دستگاه‌های بخش قلب، داخلی، ICU و CCU اشاره کرد.
ج : با توجه به احساس کمبود تخت فعال هر بخش زنان و زایمان بیمارستان اقدام به افزایش تخت‌های بخش 3 به تعداد 9 تخت نموده است.
د : بخش سنگ‌شکن بیمارستان که قبلاً به صورت آزمایشی در یکی از اطاق‌های عمل مستقر بود با کسب مجوزهای لازم پس از استقرار در بخش جداگانه‌ای به صورت رسمی افتتاح گردید و تجهیزات لازم و سرب‌کوبی و عایق‌کاری محوطه با رعایت استانداردهای وزارت بهداشت و انرژی اتمی صورت گرفت.
هـ : بنابر تصمیم هیئت مدیره با قول مساعد شهرداری منطقه 12 به زودی تعمیر و بازسازی کامل سالن نهارخوری با کمک‌های شهرداری انجام خواهد گرفت.
و : یکی از اهداف هیئت‌مدیره ایجاد بخش‌های جدید مانند آنژیوگرافی، سی‌تی‌اسکن و طب هسته‌ای است که به یاری خداوند با اتخاذ تمهیدات لازم و تأمین بودجه این امر به زودی محقق خواهد گردید.
در پایان ضمن تشکر از مساعدت‌های هیئت‌مدیره انجمن کلیمیان تهران که همواره به عنوان عمده‌ترین تأمین‌کننده زیان‌های مالی این واحد وابسته به انجمن کلیمیان تهران (بیمارستان دکتر سپیر) را یاری می‌نمایند به استحضار عموم همکیشان صاحب‌نظر در امور بیمارستانی می‌رساند هیئت‌مدیره هر هفته روزهای سه‌شنبه از ساعت 12 ظهر با تشکیل جلسات خود، پذیرای دریافت نظرات و پیشنهادات کارشناسی در این زمینه خواهد بود.
با تقدیم احترام
مهندس موریس معتمد
رئیس هیئت مدیره کانون خیرخواه (بیمارستان دکتر سپیر)

مقاله مرتبط

مقاله مرتبط
مقاله مرتبط
  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید