انجمن کلیمیان تهران
   

اعلام مواضع ایرانیان کلیمی در رابطه با مواضع مسموم وزارت امور خارجه امریکا

   

24 اسفند 88

همزمان با آغاز سال نو استکبار جهانی به سرکردگی امریکای جهانخوار بار دیگر به بهانه حقوق بشر ملت شریف و بزرگوار ایران را آماج سخنان هذیان‌گونه خود قرار داده است. اعلامیه اخیر وزارت امور خارجه امریکا که بر اساس توهمات بیمارگونه شکل گرفته، با طرح مسائلی غیر واقعی در رابطه با وضعیت پیروان ادیان توحیدی در ایران برای چندمین بار قصد سوءاستفاده سیاسی از مفاهیم عمیق انسانی داشته است.
از آنجائیکه ایرانیان یهودی جزء جدائی‌ناپذیر از ملت شریف خداجوی ایران هستند هر اهانتی به ملت بزرگ ایران بی شک با اعتراض شدید ما روبرو می‌گردد. ایرانیان یهودی در کمال آزادی به فعالیت‌های دینی – فرهنگی و اجتماعی خود مشغولند و در این راستا همواره حمایت‌های مادی و معنوی مسئولین جمهوری اسلامی ایران بویژه مقام معظم رهبری شامل حال ایرانیان توحیدی بوده و خواهد بود نشر اکاذیب بی‌پایه در رابطه با یهودستیزی در ایران توهینی به ملت بزرگ ایران است که بیش از 30 قرن سابقه درخشان همزیستی تمامی موحدان بخشی از فرهنگ والای آن است. کمک‌های قابل توجه نظام جمهوری اسلامی ایران به امور فرهنگی اجتماعی ما ایرانیان یهودی به‌ویژه کمک چشمگیر اخیر هیئت محترم دولت به بیمارستان خیریه دکتر سپیر سند محکمی علیه مواضع غیرمنطقی دشمنان ایران محسوب می‌شود.
ما ایرانیان یهودی هم‌صدا با بقیه ملت ایران فریاد مخالفت با توطئه‌های تفرقه‌انگیز دشمن سر می‌دهیم و اعلام می‌کنیم که به عنوان بخشی از خانواده بزرگ ملت ایران آماده هرگونه جانفشانی در راه حفظ ارزش‌های توحیدی و منافع ملی هستیم و هیچ نیازی به مداخله بیگانگان در امور داخلی خود حس نکرده و مخالفت شدید خود را با دشمنانی که حقوق بشر برای آنان دستاویزی سیاسی است اعلام می‌کنیم ما ایرانیان یهودی اطمینان کامل داریم که سرنوشت مشترک و منافع ملی و ارزش‌های توحیدی مشترک برای همه ایرانیان یکسان بوده و امیدواریم که با مساعدت مسئولان محترم نظام به‌ویژه مقام معظم رهبری هر روز شاهد کسب موفقیت‌های جدید برای تمامی اقشار ملت بزرگ ایران خواهیم بود.

حاخام مشاءاله گلستانی نژاد رهبر دینی کلیمیان ایران
دکتر سیامک مره صدق نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی
هیئت مدیره انجمن کلیمیان تهران
هیئت مدیره انجمن کلیمیان شیراز
هیئت مدیره انجمن کلیمیان اصفهان
هیئت مدیره انجمن کلیمیان کرمانشاه
 

 


  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید