انجمن کلیمیان تهران
   

هوشمندسازی مدارس اختصاصی انجمن کلیمیان تهران

   

پاییز  1389

به‌کارگیری گسترده فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند آموزش، همزمان با تحول در رویکردهای آموزشی در کشور زمینه شکل‌گیری مدارس هوشمند را فراهم آورده است. کمیته فرهنگی انجمن کلیمیان تهران با همکاری اداره آموزش و پرورش استان تهران با رویکرد توسعه مهارت‌های دانشی و کارآفرینی دانش‌آموزان به منظور افزایش فرآیندهای یادگیری - یاددهی تقویت شده با تجهیز مدارس تحت پوشش انجمن کلیمیان تهران اقدام نموده است.
پس از رایزنی‌های انجام شده از سوی کمیته فرهنگی با سازمان آموزش و پرورش، به عنوان نخستین گام در اجرای این طرح، مجتمع آموزشی اتفاق با اختصاص بودجه‌ای به مبلغ 30.000.000 ریال از سوی اداره آموزش و پرورش منطقه 6 با تجهیز و آماده‌سازی سایت رایانه‌ای و نصب تجهیزات و سخت‌افزار ، اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی و راه‌اندازی پورتال مدرسه و اتصال به اینترنت پر سرعت نمود و در زمره مدارس هوشمند قرار گرفت.
هدف از اجرای این طرح‌ها برگزاری دوره‌های آموزشی و فرهنگ‌سازی برای دانش‌آموزان و معلمان، آموزش و فرهنگ‌سازی اولیاء، برگزاری کلاس‌های آموزشی مبتنی بر محتوای چند رسانه‌ای، و برگزاری آزمون‌های الکترونیکی است. در ادامه اجرای این طرح به منظور پوشش مجتمع‌های دیگر مراحل مقدماتی درخصوص هوشمندسازی مدارس دخترانه فخردانش و پسرانه روحی شاد در دست اقدام است. 

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید