انجمن کلیمیان تهران
   

گزارش مراسم روز چهاردهم خردادماه 94

   

 

خرداد 1394
بیژن آصف
 

روز پنجشنبه چهاردهم خرداد ماه 94، طبق برنامۀ تدوین شدۀ ستاد مرکزی بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی، مراسم اصلی ایام ارتحال امام راحل با حضور رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت ا... سید علی خامنه‌ای؛ یادگار امام، حاج حسن آقا خمینی؛ حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی، ریاست محترم شورای تشخیص مصلحت نظام؛ جناب آقای لاریجانی، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی؛ حضرت آیت ا... لاریجانی، ریاست محترم شورای عالی قضائی؛ سفرای کشورهای مختلف در ایران؛ میهمانان خارجی و اقلیت‌های دینی، ساعت 10 صبح با قرائت آیاتی از قرآن کریم و اجرای سرود و تواشیح، در محل ساختمان جدید محوطۀ حرم حضرت امام آغاز گردید. پس از اجرای سرود و تواشیح، حضرت آیت ا... حاج حسن آقا خمینی، درخصوص رفتار و کردار و خصوصیات امام راحل سخنرانی نمودند. بعد از ایشان، حضرت آیت ا... سیدعلی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب، در مورد امام راحل و مسأله تحریف امام راحل توسط عده‌ای مغرض، سخنانی ایراد کردند و به ملت بزرگوار ایران در این مورد هشدار دادند.
بعد از سخنان رهبر معظم انقلاب، آخرین برنامۀ تدوین شده به مناسبت بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام، مراسم ساعت 12 ظهر به پایان رسید.
از طرف جامعۀ ایرانیان کلیمی، آقای دکتر کهن‌صدق، آقای آصف، نماینده انجمن کلیمیان در ستاد مرکزی بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی و آقای سعیدیان، در این مراسم حضور داشتند. باید یادآور شد که ستاد مرکزی اشتباهاً تعداد 5 عدد کارت در اختیار انجمن کلیمیان قرار داده بودند. در صورتی که طبق درخواست صدور کارت، برای انجمن کلیمیان برای تعداد 21 نفر درخواست کارت کرده بود که در پایان مراسم مراتب کتباً جهت پیگیری موضوع، به ستاد مرکزی اطلاع داده شد. باید مجدداً یادآور شد که در مراسم بزرگداشت، جناب آقای رضائی، مسئول روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام، جامعۀ ما را همراهی می‌نمودند که از ایشان تشکر و قدردانی می‌گردد.
در اینجا جای دارد، از جناب آقای دکتر سلیمان کهن‌صدق، نایب رئیس انجمن کلیمیان و مسئول کمیته فرهنگی انجمن کلیمیان تا قبل از تحویل و تحول هیأت مدیره جدید انجمن کلیمیان، که از آغاز جلسات ستاد مرکزی تا پایان برنامه‌های تدوین و اجرا شده به مناسبت بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی، در کنار اینجانب بودند، مراتب سپاس و تشکر خود، جامعه، هیأت مدیره و بازرسین انجمن کلیمیان را تقدیم پیشگاهشان بدارم. امید است همچنان با تلاش خستگی‌ناپذیر در خدمت جامعه باشند. همچنین امیدوارم توانسته باشم وظیفه‌ای را که به عهده اینجانب گذارده شده بود، به نحو احسن انجام داده باشم و چنانچه در اجرای برنامه‌های تدوین شده نقصانی مشاهده گردیده، هیأت مدیره و بازرسین انجمن کلیمیان و همکیشان عزیز و مهربان با الطاف و عنایات همیشگی خود اینجانب را مورد عفو و بخشش قرار دهند.
 

بیژن آصف :نماینده انجمن کلیبمیان تهران در ستاد مرکزی بزرگداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی «ره»

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید