انجمن کلیمیان تهران انجمن کلیمیان تهران
   

دو اجرای شورانگیز از گروه موسیقی سنتی ترنم 

   

اندازه نوشتار:

 مهندس فریدون طوبی
مدیر مرکز موسیقی انجمن کلیمیان تهران
مرداد 1396
 

گروه ترنم ، شروین روبن زادهگروه موسیقی سنتی انجمن کلیمیان تهران، ترنم، در تابستان امسال دو اجرای شورانگیز و بسیار موفقیت‌آمیز در فرهنگ‌سراهای ارسباران و پارک شفق تهران داشت.
در برنامه اول که در فرهنگ‌سرای ارسباران و در 28 مرداد ماه بود، اجرای این گروه از هنرمندان یهودی بسیار مورد توجه و تشویق شدید هم‌میهنان قرار گرفت، به طوری که مسئولین این فرهنگ‌سرا درخواست دوباره اجرای این گروه را در آینده خواستار شدند.
برنامه دوم که به همت بنیاد شروین روبن‌زاده، به صورت خیریه و جهت تهیه لوازم جهت دانش‌آموزان نیازمند بود در تاریخ 9 شهریور ماه در فرهنگ‌سرای پارک شفق و باز در حضور هم-میهنان، همکیشان و ریاست محترم انجمن کلیمیان برگزار گردید و هنرمندان عزیز ما 10 قطعه شورانگیز اجرا نمودند که باز هم بسیار مورد تحسین و تشویق همگان قرار گرفتند که با وجود کمبود وقت همگان اجرای مجدد را نیز خواستار شدند. در برنامه این شب رئیس انجمن کلیمیان و مسئولین بنیاد نیکوکاری شروین روبن‌زاده در رابطه با هنر موسیقی در میان ایرانیان یهودی و کارهای خیریه این بنیاد که در خدمت همه هم‌میهنان و بدون توجه به دین و مذهب آنان است سخنرانی کردند. رئیس انجمن کلیمیان اجرای این برنامه هنری را با همکاری بنیاد شروین روبن‌زاده یک خدمت بشردوستانه به هم‌میهنان دانست و اظهار امیدواری کرد که همواره و به طور متقابل این روش انسان‌دوستانه و تبادل فرهنگی و خدمت به یکدیگر بین اکثریت و اقلیت ملت ایران برقرار باشد.
هنرمندانی که برنامه را به صورت داوطلبانه و خیریه اجرا کردند:

خواننده : سپهر سلیمانی
تار : پدرام یاشارئل
آکاردئون : پرهام یاشارئل
سنتور : سهیل رفوآ
پیانو : سینا رفوآ
ویولن : نوید سرافراز
دف و تنبک : سپهر عزیزی
رهبر و تنظیم کننده قطعات : حمید آقائی
 


 

 

  

 

 

Back Up Next 

 

 

 

 

استفاده از مطالب اين سايت تنها با ذكر منبع (بصورت لینک مستقیم) بلامانع است.
.Using the materials of this site with mentioning the reference is free

این صفحه بطور هوشمند خود را با نمایشگرهای موبایل و تبلت نیز منطبق می‌کند
لطفا در صورت اشکال، به مسئولین فنی ما اطلاع دهید